Gondolda Film
Keyfi

0
Tamamlanan Proje
0
DEVAM EDEN PROJE
0
PLANLANAN PROJE
0 +
KATILIMCI

Gondolda Film Keyfi

Sosyal mesafeyi koruyarak sinema keyfi

Covid19 salgını ve etkileri devam ederken kültürel aktivitelere ara vermeksizin açık hava sinema gösteriminin “Adana Seyhan Nehri” üzerinde 8 adet gondol ve kıyı kısmında sosyal mesafeye uygun yerleştirilen 100 kişilik şezlonglarla film keyfini yaşamaları amaçlandı.

2022 yılında 7 gün süren görsel şölende doğa ve sanat bir araya getirilerek seyircilerle buluştu. Nehirde film gösterimi etkinliğimiz 12 Eylül Pazartesi günü Gondol Marina’da başladı. Etkinliğimiz 18 Eylül Pazar gününe kadar devam ederken, 12 Eylül Pazartesi akşamı Görevimiz Tatil, 13 Eylül Salı akşamı Kiracı, 14 Eylül Çarşamba akşamı İnsanlar İkiye Ayrılır, 15 Eylül Perşembe akşamı Elektrik Savaşları, 16 Eylül Cuma akşamı Kolonya Cumhuriyeti, 17 Eylül Cumartesi akşamı Cinayet Süsü, 18 Eylül Cuma akşamı ise Hasip ile Nasip filmlerinin gösterimleri izleyicilerle buluştu. İlgili paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Proje Bilgileri

Proje Yöneticisi: Ece Turgut

Proje Koordinatörü: İpek Sabah Aynal

Proje Paydaşları: Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Altınkoza A.Ş.

Proje Görselleri

Paylaşın:

Önceki Proje
Sonraki Proje