Gondolda Film
Keyfi

0
Tamamlanan Proje
0
DEVAM EDEN PROJE
0
PLANLANAN PROJE
0 +
KATILIMCI
Gondolda Film Keyfi
Sosyal mesafeyi koruyarak sinema keyfi

 
Covid19 salgını ve etkileri devam ederken kültürel aktivitelere ara vermeksizin açık hava sinema gösteriminin “Adana Seyhan Nehri” üzerinde geçici yüzen bir açık hava sinema platformu kurularak vatandaşların sosyal mesafeye uygun şekilde film keyfini yaşamaları amaçlanmaktadır.

Düzen: 

Her gondol, aynı aileden veya arkadaş olan dört kişilik gruplara ayrılacak. 1 kişi de Denizcilik Ekibinden gondolun başında duracak ve sorumlu olacak. Böylece virüsün yayılma riski azaltılacak.

Yüzen sinema 14 Eylül 2020 tarihinden itibaren ilk kez bu etkinlik kapsamında kurulacak. Sinema yaz boyunca devam edecek ve ücretsiz olarak hizmet verecek. İlki düzenlenecek etkinlik için ayrılan gondollar ile 7. Koğuştaki Mucize, Selvi Boylum Al Yazmalım, Aile Arasında, Arkadaş, Yozgat Blues, Ölümlü Dünya ve Züğürt Ağa filmlerinin tadını çıkaracaklar. Buna ek olarak, sosyal mesafeye uygun bir şekilde yerleştirilen 100 sandalye de kara bölümünde sinema izleyicilerine ayrılacak. Böylece daha fazla insan açık havada film keyfini çıkarabilecek.

Proje Bilgileri

Proje Yöneticisi: Ece Turgut

Proje Koordinatörü: İpek Sabah Aynal

Proje Paydaşları: Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Altınkoza A.Ş.

Proje Görselleri

Paylaşın:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Önceki Proje
Sonraki Proje

Hazırlanıyor!

BİZE KATIL